Zaliakorta24

Žalios kortos loterija

Žalios kortos loterija

Žalioji korta, kurią išduoda JAV Piliečių ir Imigracijos Tarnyba (USCIS), suteikia teisę nuolat gyventi ir dirbti Jungtinėse Valstijose. Nors yra keletas būdų gauti žaliąją kortą, įskaitant per šeimą, darbą ar pabėgėlio ar prieglobsčio prašytojo statusą, ne visi atitinka reikalavimus. Net jei atitinkate reikalavimus, laukimo laikai pagal tam tikras šeimos ar darbo statuso kategorijas gali siekti iki 20 metų. Jei neatitinkate reikalavimų arba norite „išbandyti laimę“ laukdami, galbūt jums tiks įvairovės imigrantų vizų (DV) programa, žinoma kaip žaliosios kortos loterija.

Kokie šansai laimėti žalios kortos loteriją?

Žaliosios kortos loterijos programos (DV) tikimybės nėra didelės, tačiau tai vis tiek yra galimybė. Kasmet per šią programą išdalijama 50,000 imigrantų vizų, kurios skirstomos tarp šalių, kurios istoriškai turi mažus imigracijos į JAV rodiklius. Reminatis 2021 finansinių metų naujausiais prieinamais duomenimis, į žaliosios kortos loteriją buvo pateikta daugiau nei 11.8 milijono paraiškų. Pirmieji 50,000 užsiregistravę asmenys, po pranešimo, tapo to metų „laimėtojais“. Daugiau nei 50,000 vardų buvo ištraukta todėl, kad ne visi atrinktieji pradės žaliosios kortos paraiškos procesą, o kai kurie, pradėję, jo nebaigs.

Kas gali dalyvauti žalios kortos loterijoje?

Prieš registruojantis į įvairovės imigrantų vizų (DV) programą, žinomą kaip žaliosios kortos loterija, svarbu patikrinti, ar atitinkate tinkamumo kriterijus. Yra du pagrindiniai tinkamumo reikalavimai: šalis ir išsilavinimas arba darbo patirtis.

Šalies reikalavimai žalios kortos loterijai

Įvairovės vizos skiriamos asmenims iš pasirinktų šalių, kurios istoriškai turi mažus imigracijos į Jungtines Valstijas rodiklius. Šios šalys yra šešiuose geografiniuose regionuose: Afrika, Azija, Europa, Šiaurės Amerika, Okeanija ir Pietų Amerikos šalys (įskaitant Pietų Ameriką, Centrinę Ameriką ir Karibų šalis). Sąrašas šalių kiekvienais metais gali keistis ir yra paskelbtas įvairovės vizų prašymo instrukcijose. Net jei gimėte ne tinkamoje šalyje, vis tiek galite pretenduoti į DV programą, jei jūsų sutuoktinis(-ė) gimė tinkamoje šalyje, abu esate įvardyti toje pačioje anketos registracijoje ir abu ketinate tuo pačiu metu vykti į JAV. Be to, jei gimėte netinkamoje šalyje, bet jūsų tėvai gimė arba buvo tos šalies teisėti gyventojai ne jūsų gimimo metu, vis tiek galite pretenduoti, jeigu vienas iš jūsų tėvų gimė tinkamoje šalyje.

Išsilavinimo arba darbo patirties reikalavimai

Be tinkamumo pagal gimimo šalį, taip pat turite atitikti tam tikrus išsilavinimo ar darbo patirties reikalavimus, norėdami registruotis žaliosios kortos loterijai. Paprastai tai reiškia, kad turite būti baigę vidurinę mokyklą (arba turėti lygiavertį išsilavinimą) arba turėti dvejų metų patirtį per paskutinius penkerius metus atitinkančioje profesijoje. Norint nustatyti, ar jūsų darbo patirtis yra pakankama, galima naudoti JAV Darbo departamento O*Net Online duomenų bazę.

Kada registruotis į žalios kortos loteriją?

Registracija į DV programą paprastai vyksta nuo spalio pradžios iki lapkričio kiekvienais metais. Rekomenduojama registruotis kuo anksčiau, kai tik prasideda registracija. Jei palauksite iki registracijos periodo pabaigos, galite praleisti galimybę dėl didelio svetainės eismo. Vėlyvi prašymai nebus priimami.

Kada ir kur registruotis į žalios kortos loteriją?

Registracija į žaliosios kortos loteriją atliekama internetu tik anglų kalba. Nors jūsų prašymas turi būti pateiktas anglų kalba, išsamias instrukcijas įvairiomis kalbomis galima rasti, sekant nuorodą į aukščiau nurodytas instrukcijas. JAV Valstybės departamento vaizdo vadovas, kaip registruotis žaliosios kortos loterijai, taip pat paaiškina žingsnius.

Ką reikia žinoti dalyvaujant?

Yra daug sukčių, pasiruošusių priimti jūsų pinigus mainais į nenaudingą ar net žalingą informaciją. Galite susidurti su privačiomis svetainėmis (daugelis jų atrodo teisėtos), kurios siūlo viską nuo patarimų, kaip laimėti žaliosios kortos loteriją, iki paslapčių, kaip „apgaudinėti sistemą”. Taip pat gali gauti suklastotus el. laiškus, laiškus ir kitas komunikacijos formas, kurios bando įtikinti jus, kad esate išrinktas kaip loterijos laimėtojas.

Ką reikia žinoti apie žalios kortos loteriją?

  • Į žaliosios kortos loteriją įstoti yra nemokama.
  • Burtai yra atsitiktiniai ir vykdomi kompiuterio.
  • Ar laimėjote, sužinosite tik apsilankę svetainėje dvprogram.state.gov (paprastai nuo gegužės 1 d.).
  • Jei laimėsite ir jums bus leista teikti paraišką, turėsite sumokėti mokestį, bet tai bus asmeniškai atliekama JAV ambasadoje arba konsulate.
  • Jei manote, kad jums reikia profesionalios pagalbos teikiant paraišką, galite susisiekti su mumis.

Kaip padidinti šansus laimėti žalios kortos loterijoje?

Nors dalyvaujate atsitiktiniame burtų traukime, yra keletas teisėtų (ir nemokamų) būdų, kaip padidinti savo šansus laimėti. Jei abu esate tinkami, tiek jūs, tiek jūsų sutuoktinis(-ė) turėtumėte dalyvauti. Tai suteikia jums du šansus laimėti, palyginti su vienu. Jei vienas iš jūsų laimės, kitas gali nepaisyti savo paraiškos ir dalyvauti kaip išvestinis sutuoktinis. Kadangi nėra jokio apribojimo dėl to, kiek tinkamų tos pačios šeimos narių gali dalyvauti, jūsų vaikai taip pat turėtų dalyvauti, jei atitinka išsilavinimo ar darbo patirties reikalavimus. Svarbu paminėti, kad jei vienas iš jų laimės, jie negalės nedelsiant jus atsivežti į JAV, bet galės pradėti procesą, kuris galėtų jus ten atvesti galiausiai.

Laimėjimas žalios kortos rinkimuose

Laimėti žaliosios kortos loteriją nereiškia, kad automatiškai gausite žaliąją kortą paštu. Jei pasiseks laimėti, tai reiškia, kad galbūt laimėjote galimybę kreiptis dėl žaliosios kortos. Ar esate loterijos laimėtojas, galite sužinoti gegužės 8 d. ar vėliau, apsilankę DV dalyvio būsenos tikrinimo nuorodoje internete. Jei laimėjote, iš ten būsite nukreipti į patvirtinimo puslapį su tolesnėmis instrukcijomis.

Žalios kortos loterijų laimėtuojų sąrašas

Maždaug 125,000 vardų yra ištraukiami, tačiau tik 50,000 iš jų gali gauti žaliąją kortą, todėl kiekvieno ištraukto asmens vardas įtraukiamas į laukiančiųjų sąrašą ir jam suteikiamas numeris. Jei jūsų laukiančiųjų sąrašo numeris yra didelis ir prieš jus yra 50,000 žmonių, kurie taip pat sėkmingai užbaigė savo dokumentų tvarkymą, neturėsite galimybės teikti paraiškos, juo labiau gauti žaliąją kortą.

Share this article

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujausi įrašai