Zaliakorta24

Šios taisyklės yra privalomos ir negalima jų ignoruoti. Jose nustatytos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės, ir pareigos, apibrėžiama prekių ir paslaugų įsigijimo, apmokėjimo, pristatymo ir grąžinimo tvarka elektroninėje parduotuvėje ZaliaKorta24.lt.

Pirkimo taisyklės

Kai Pirkėjas patvirtina užsakymą, jis sudaro pirkimo sutartį su Pardavėju. Užsakymo suvestinės kopija siunčiama Pirkėjui el. paštu ir saugoma Pardavėjo duomenų bazėje. Tačiau pirkimo-pardavimo sutartis įsigalioja tik tada, kai Pirkėjas apmoka užsakymo sumą. Jei Pirkėjas neapmoka užsakymo, laikoma, kad jis vienašališkai nutraukia sutartį.

Registracija į Žalios kortos loteriją

Kai Pirkėjas apmoka už už žalios kortos loteriją, jis bus užregistruotas į DV loteriją. Svarbu paminėti, kad registracija vyksta ne iš karto, o tik tuomet kai yra atidaroma registracija. Tai dažniausiai vyksta Spalio – Lapkričio mėnesiais.. Po apmokėjimo patvirtinimo, Pirkėjui automatiškai bus išsiųstas el. laiškas su užsakymo patvirtinimu.

Norime paminėti, kad mūsų elektroninė parduotuvė veikia 24 valandas per parą ir septynias dienas per savaitę, todėl užsakymus gausite net ir naktį.

Pinigų grąžinimas

Mes padedame klientams užsiregistruoti žalios kortos loterijoje ir pinigai gali būti grąžinami tik tuo atveju:

Jeigu yra nutarta, kad pirkėjui yra atliekamas pinigų grąžinimas už užsakymą, tuomet Pardavėjas įsipareigoja per 4 darbo dienas atlikti pinigų grąžinimą.