Dalyvavimas DV-2026 loterijoje

30,00 

Mes išsiųsime jums keletą formų el. paštu, kurias jums reikės užpildyti. Jums reikės užpildyti sutuoktinio ir vaikų vardus, gimimo datas ir dar kelis informacijos punktus. Be to, gausite ir pavyzdinę nuotrauką.

Primename, kad loterijoje dalyvavimas nesuteikia garantijos laimėti – tai yra tikimybės reikalas.

Kategorija:

Aprašymas

Šis bilietas leidžia dalyvauti DV-2026 žalios kortos loterijoje, kurią vykdo Jungtinių Amerikos Valstijų imigracijos tarnyba.

Kiekvienas bilietas galioja vienam suaugusiam asmeniui. Bilieto savininkas turi įrašyti sutuoktinio ir vaikų informaciją į dalyvio anketą ir pridėti jų nuotraukas.

Poroms rekomenduojama įsigyti po du bilietus, kad padidintų laimėjimo šansus, nes kiekvienas asmuo gali įregistruoti kitą kaip sutuoktinį, taip dvigubinant galimybes laimėti. Jei laimėsite, sutuoktinis taip pat gaus žalią kortą.

Nesusituokusiems asmenims, norint, kad partneris gautų žalią kortą po laimėjimo, būtina susituokti iki kitos atrankos etapo – pokalbio JAV ambasadoje Vilniuje. Galima skristi į JAV vienam, susituokti ir gauti sutuoktinio vizą.

Dalyvavimui reikia bent jau vidurinio išsilavinimo. Po bilieto pirkimo per 24 valandas gausite anketą užpildymui, o registracija į loteriją vyks 2024 m. spalio-lapkričio mėnesiais.

Loterijos rezultatai bus paskelbti nuo 2025 m. gegužės iki rugsėjo mėnesio. Laimėjus, reikės atlikti medicininius patikrinimus ir susitvarkyti kitus reikalus prieš išvykstant į JAV. Jei planai pasikeis, galima atsisakyti išvykimo.